Aby porod nebolel

245 Kč / ks
Skladem

Těhotenství a porod jako práce na sobě. Autorka nabízí svůj úhel pohledu na porod, bohatou osobní zkušenost, psychosomatické souvislosti i možný vliv generačního příběhu na porod, který žena prožije.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak prožít přirozený porod

Lucie Suchá Groverová nenabízí ve své knize univerzální návod na "bezbolestný porod", ale jiný úhel pohledu a svou osobní zkušenost. Předestírá těhotenství a porod jako příležitost k práci na sobě. Na začátku si autorka jako budoucí matka klade otázku: Proč by měl porod bolet?
Publikace upozorňuje například na možnost psychosomatických vlivů při těhotenských, porodních a poporodních potížích či komplikacích, vliv předchozích generací na současné těhotenství, porod, kojení. V neposlední řadě připomíná, že těhotenství a porod není nemoc, ale přirozený fyziologický proces.

Knížka vyšla poprvé v roce 2006 a zůstává jednou z nejprodávanějších knih s tematikou porodu u nás.

Počet stran:176
Rozměr : 16 x 23 cm
Vazba: měkká vazba
Rok vydání: 2014

Autorkou knihy je Lucie Suchá Groverová


Lucie Suchá Groverová je expertka v oblasti přirozeného těhotenství a přirozeného porodu, průvodkyně osobním rozvojem, autorka kultovní knihy Aby porod nebolel a matka pěti dětí. Její motto zní: Ano, přivést dítě na svět je skutečně námaha a svým způsobem i život sám je docela namáhavý. Ale co je namáhavé, ještě nemusí být bolestivé...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: