Kojkoj Kojicí polštář Ptáčci

Značka: Kojkoj
2 490 Kč / ks
Skladem

Kojicí polštář české značky KOJKOJ slouží jako pohodlná opora při kojení (nejen) neklidných miminek. Vzor Ptáčci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kojicí polštář KOJKOJ

Kojicí polštář příjemně ovine maminku i miminko a poskytne při kojení pohodlnou oporu. Polštář byl speciálně vyvinut pro děti neklidné a pro problémy s přisáváním miminka, případně když nemůžete najít tu správnou polohu…

Co je na polštáři unikátní, je jeho obsah:

  • Výplň tvoří ze 100 % piliny borovice Zirbe, jejíž dřevo a z něho se uvolňující éterické oleje mají zklidňující účinky a podporují klidný a celonoční spánek dětí.

Vnitřní obal ze 100% bavlny není pratelný - slouží k uchovávání pilin v polštáři a k úpravě objemu nebo výměně výplně. Postranním zipem snadno piliny doplníte nebo nadbytečné odeberete. :-)
Vnější povlak do pračky samozřejmě smí. Je ze 100% bavlny a je pratelný na 40 °C. Vybírat můžete z 9 vzorů!

Rozměry: 70 cm x 24 cm x 13,5 cm (všechny produkty jsou ručně vyráběny, rozměry se proto můžou drobně lišit)

Vyrobeno ze 100% přírodních materiálů. Vhodné pro alergiky a astmatiky.

O značce KOJKOJ

Příběh české značky KOJKOJ je příběhem mámy tří dětí. Když Hana hledala způsob, jak pomoci svému synovi, který trpěl alergií, problémy s usínáním a častým probouzením, našla borovici Zirbe (známou také jako borovice limba). Z jejího dřeva nechali udělat synkovi postel. Účinky Zirbe mu opravdu pomohly k nerušenému, celonočnímu spánku: "Celá rodina jsme si oblíbili vůni Zirbe a začali jsme objevovat její zázračné účinky na srdce a jeho tep, na prohloubení spánku, na potlačení laryngitid, alergických reakcí dětí a rozptýlení či příjemné vyladění našich nálad."

Pomalu rostoucí vysokohorskou borovici Zirbe (pinus cembra) najdete výhradně v Alpách nebo v Karpatech, v nadmořské výšce od 1600 m výš. Protože strom roste v poměrně drsných přírodních podmínkách, musí být odolný a velmi životaschopný. Tato jeho životní síla se v podobě éterických olejů ukládá do jeho dřeva, které nezaměnitelně voní. Dřevo této borovice bylo tradičně používáno na výrobu kolébek a dnes už si to umíme i chemicko-biologicky vysvětlit: látka pinosilvin, která je ze Zirbe postupně uvolňována, příznivě ovlivňuje imunitní i oběhový systém a dobrou náladu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: