Kojkoj Kojicí polštář Puntíky Gepard

Značka: Kojkoj
2 490 Kč / ks
Skladem

Kojicí polštář české značky KOJKOJ slouží jako pohodlná opora při kojení (nejen) neklidných miminek. Vzor Puntíky Gepard.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kojicí polštář KOJKOJ

Kojicí polštář příjemně ovine maminku i miminko a poskytne při kojení pohodlnou oporu. Polštář byl speciálně vyvinut pro děti neklidné a pro problémy s přisáváním miminka, případně když nemůžete najít tu správnou polohu…

Co je na polštáři unikátní, je jeho obsah:

  • Výplň tvoří ze 100 % piliny borovice Zirbe, jejíž dřevo a z něho se uvolňující éterické oleje mají zklidňující účinky a podporují klidný a celonoční spánek dětí.

Vnitřní obal ze 100% bavlny není pratelný - slouží k uchovávání pilin v polštáři a k úpravě objemu nebo výměně výplně. Postranním zipem snadno piliny doplníte nebo nadbytečné odeberete. :-)
Vnější povlak do pračky samozřejmě smí. Je ze 100% bavlny a je pratelný na 40 °C. Vybírat můžete z 9 vzorů!

Rozměry: 70 cm x 24 cm x 13,5 cm (všechny produkty jsou ručně vyráběny, rozměry se proto můžou drobně lišit)

Vyrobeno ze 100% přírodních materiálů. Vhodné pro alergiky a astmatiky.

O značce KOJKOJ

Příběh české značky KOJKOJ je příběhem mámy tří dětí. Když Hana hledala způsob, jak pomoci svému synovi, který trpěl alergií, problémy s usínáním a častým probouzením, našla borovici Zirbe (známou také jako borovice limba). Z jejího dřeva nechali udělat synkovi postel. Účinky Zirbe mu opravdu pomohly k nerušenému, celonočnímu spánku: "Celá rodina jsme si oblíbili vůni Zirbe a začali jsme objevovat její zázračné účinky na srdce a jeho tep, na prohloubení spánku, na potlačení laryngitid, alergických reakcí dětí a rozptýlení či příjemné vyladění našich nálad."

Pomalu rostoucí vysokohorskou borovici Zirbe (pinus cembra) najdete výhradně v Alpách nebo v Karpatech, v nadmořské výšce od 1600 m výš. Protože strom roste v poměrně drsných přírodních podmínkách, musí být odolný a velmi životaschopný. Tato jeho životní síla se v podobě éterických olejů ukládá do jeho dřeva, které nezaměnitelně voní. Dřevo této borovice bylo tradičně používáno na výrobu kolébek a dnes už si to umíme i chemicko-biologicky vysvětlit: látka pinosilvin, která je ze Zirbe postupně uvolňována, příznivě ovlivňuje imunitní i oběhový systém a dobrou náladu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: