Muumi Baby Bio pleny Newborn vel. 1

Značka: Muumi Baby
336 Kč / balení
Skladem (>3 balení)

Jednorázové bioplenky pro novorozence od 2 do 5 kg. V balení 25 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bio pleny Muumi Baby Newborn (velikost 1)

Jednorázové bioplenky Muumi Baby Newborn jsou určeny pro novorozence o hmotnosti od 2 do 5 kg. Plenky Muumi Baby ve velikostech 1 a 2 mají speciální design kolem pupku - střih do U. Díky tomu je plena šetrná k citlivému hojícímu se pupíku novorozenců.
Plenky neobsahují žádné alergeny, dráždivé vůně nebo pleťové vody a jsou 100% bez chloru. Jsou extra prodyšné a hypoalergenní.

Plenky jsou kolem nožiček, v pase a na bocích pružné. Manipulace se zalepovacími manžetami je snadná a pohodlná. Plenku zdobí Mumínek, ikonická pohádková postavička příběhů švédsky píšící finské spisovatelky Tove Janssonové.

Muumi Baby pleny vyrábí Delipap, rodinná společnost z Finska s více než 40 lety zkušeností. Plenky byly vyvinuty ve spolupráci s pediatry a Federací pro alergie a astma

Záleží vám na přírodě, ale zároveň chcete využívat výhody jednorázových plenek? Značka Muumi Baby je v tom případě výborná volba.

Plenky Muumi Baby jsou:

  • šetrné k pokožce a bezpečné - nepřidávají se do nich žádné zbytečné chemikálie, jako je chlor, krémy, vonné látky, glyfosáty, latex, formaldehyd nebo ftaláty – a proto jsou vhodné pro citlivou pokožku dětí.
  • měkké; používají se v nich pouze důkladně prověřené čisté suroviny a prodyšné povrchové materiály, které udržují pokožku vašeho dítěte suchou a zdravou
  • zodpovědné k životnímu prostředí
  • spolehlivé - vynikající absorpční struktura distribuuje vlhkost rovnoměrně po celé pleně, a proto zaručuje účinnou ochranu i pro aktivní děti. Zadní a boční pružné lemy mezitím zaručují lepší přilnutí a brání netěsnostem.

Hlavním absorpčním materiálem v plenkách Muumi Baby je čistá celulóza s certifikátem FSC, která nebyla bělena chlorem.

Balení Muumi Baby velikosti 1 obsahuje 25 ks plenek.

Vyrobeno ve Finsku.

Produkt má certifikát FSC a získal ekoznačku Nordic Swan, což je skandinávské oficiální označení pro ekovýrobky. Produkty s tímto označením jsou vyrobeny bez škodlivých chemikálií, se snížením emisí oxidu uhličitého, s minimálním odpadem a s pomocí recyklace.
FSC je mezinárodní certifikační systém zabývající se kontrolou konkrétních lesů. Certifikát zaručuje, že tyto lesy jsou obhospodařovány v souladu s ekologickými, sociálními a majetkovými kritérii definovanými standardem FSC.

O výrobci Delipap

"Jsme finská rodinná společnost a jediný finský výrobce jednorázových plen. Vyrábíme pleny s více než čtyřicetiletými zkušenostmi a přímo zaměstnáváme téměř 100 finských profesionálů v jediné finské továrně na pleny v Tammisaari. Celulóza použitá v našich plenkách pochází z finských jehličnatých lesů s certifikací FSC a je např. zcela bez dioxinů. O plenkách toho za ta léta víme mnoho. Víme ale také, že příroda, která nás všechny obklopuje, je stejně citlivá jako pokožka novorozence, a proto chceme zajistit blaho obou."

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: