Nobilis Tilia Éterický olej Levandule

Značka: Nobilis Tilia
239 Kč / ks 2 390 Kč / 100 ml
Skladem

Éterický levandulový olej má zklidňující a analgetické účinky, působí hojivě na pokožku. Objem 10 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Éterický olej Levandule Nobilis Tilia

Všestranný olej vhodný k ošetření oděrek, spálenin a kožních onemocnění, zklidňuje a snižuje krevní tlak, pomáhá při bolestech, srdečních a emočních obtížích od arytmie až po deprese, hysterii či nespavost, vhodný v těhotenství a pro děti. Má sladce bylinnou, jemnou, lehce květinovou vůni.

Výrobek je složen z čistých přírodních látek, neobsahuje synteticky upravené látky ani konzertvanty. Vhodné pro vegany.

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci.
Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

Kontraindikace: Nepoužívejte při nízkém krevním tlaku.

Složení: Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lékařské, Limonene, Linalool, Geraniol - přírodního původu

Biochemická specifikace: Alfa-Terpineol 0,5-2 %; Geaniol 0,2-0,7 %; Kafr 0,1-1 %; Levandulol <3 %; Levandulyl acetát 0,4-4,5 %; Limonen 0,2-0,6 %; Linalool 31-47 %; Linalyl acetát 25-35 %; Terpin-1-EN-4-OL <3 %

Vyrobeno v České republice

Nobilis Tilia je značka kvalitní české certifikované BIO kosmetiky z Krásné Lípy. Na trhu existuje již více než 20 let. Produkty Nobilis Tilia mají certifikaci CPK či CPK BIO (Certifikovaná přírodní kosmetika či Certifikovaná přírodní biokosmetika). Tyto certifikáty dokládají, že výrobky obsahují nejkvalitnější rostlinné suroviny pocházející z ekologického zemědělství či divoké přírody. Neobsahují parafín, vazelínu, silikony ani jiné ropné produkty. Rovněž neobsahují žádné syntetické, vonné, konzervační a barvící látky a nebyly testovány na zvířatech.

"S pokorou k přírodním procesům vytváříme jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Vyvíjíme a vyrábíme českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem."

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: