Nobilis Tilia Éterický olej Šalvěj muškátová

Značka: Nobilis Tilia
274 Kč / ks 2 740 Kč / 100 ml
Skladem

Éterický šalvějový olej působí protiinfekčně, napomáhá od křečí, harmonizuje menstruaci, posiluje při nervovém vyčerpání. Objem 10 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Éterický olej Šalvěj muškátová Nobilis Tilia

Olej uvolňuje křeče, harmonizuje menstruaci, působí proti infekcím v močopohlavním, zažívacím a dýchacím ústrojí, zmírňuje svalovou ztuhlost, bolesti a únavu, uvolňuje nervozitu, migrénu, neklid a posiluje při nervovém vyčerpání. Má bylinnou, kořenitou vůni s ovocnými tóny.

Výrobek je složen z čistých přírodních látek, neobsahuje synteticky upravené látky ani konzertvanty. Vhodné pro vegany.

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci.
Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

Kontraindikace: Nepoužívejte pro děti do 2 let. Nepoužívejte v těhotenství a při kojení.

Složení: Salvia Sclarea Oil (éterický olej z šalvěje muškátové) , Limonene, Linalool, Gerniol - přírodního původu 

Biochemická specifikace: β-Caryophyllene 1,4 –1,6%; Germacrene D 1,6 –2,0%; Linalool 9,0 –16,0%; Linalyl acetate 49,0 –73,6%

Vyrobeno v České republice

Nobilis Tilia je značka kvalitní české certifikované BIO kosmetiky z Krásné Lípy. Na trhu existuje již více než 20 let. Produkty Nobilis Tilia mají certifikaci CPK či CPK BIO (Certifikovaná přírodní kosmetika či Certifikovaná přírodní biokosmetika). Tyto certifikáty dokládají, že výrobky obsahují nejkvalitnější rostlinné suroviny pocházející z ekologického zemědělství či divoké přírody. Neobsahují parafín, vazelínu, silikony ani jiné ropné produkty. Rovněž neobsahují žádné syntetické, vonné, konzervační a barvící látky a nebyly testovány na zvířatech.

"S pokorou k přírodním procesům vytváříme jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Vyvíjíme a vyrábíme českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem."

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: