Probuzení lůna

735 Kč –19 %
probuzeni luna
735 Kč –19 % 595 Kč / ks

Jak probudit své duchovní lůno. Objevování ženské tvořivé a láskyplné síly, kterou znaly a uctívaly dávné kultury.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Probuzení lůna

Když probudíte své duchovní lůno, svatyni z nejsvatějších v chrámu svého těla, můžete si vzít zpět své posvátné síly tvoření a lásky.
Dr. Azra Bertrand a Seren Bertrandová odhalují ve své knize s podtitulem Zasvěcení od samotné stvořitelky života tajná učení ztraceného „náboženství lůna“. Tato učení znala řada dávných kultur a sahají až k neandertálcům. Bertrandovi zkoumají, jak jsou tato učení zakódována v symbolice lidových a pohádkových příběhů, v legendách o svatém Grálu, kultu Marie Magdalény a Sophie, archetypech Panny, Královny a Stařeny a učeních o alchymii a čakrách. Autory zajímá uctívání Měsíce a koncept Vesmírného Lůna. Vysvětlují, jak pomocí meditace a cvičení aktivovat energetické dráhy lůna a jak propojením srdce a lůna utvořit ze sexuální jednoty nejvyšší symbol lásky. "Když znovu probudíme mocnou starodávnou cestu mystérií lůna, můžeme navrátit svět k harmonii s divokými, nezkrocenými tvořivými proudy a cyklickými rytmy vesmíru."

Počet stran: 532 stran
Rok vydání: 2020
Rozměr: 19 x 25 cm
Vazba: brožovaná

Autory knihy jsou manželé Bertrandovi

Azra Bertrand je lékař, alchymista a duchovní průvodce. Jeho žena Seren je dula s dlouhodobým zájmem o energetické probouzení lůna. Manželé pořádají retreaty a on-line semináře zaměřené na probuzení lůna a posvátnou jednotu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy a DVD
Téma: Ženství, Menstruace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení