Superclair Savon Noir černé mýdlo na úklid

Značka: Superclair
180 Kč / ks 18 Kč / 100 ml
Položka byla vyprodána…

Ekologický přípravek na mytí podlah, dlažby a obkladů. Obsah 1000 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černé mýdlo na úklid Superclair

Ekologický přípravek určený na mytí podlah, dlažby a obkladů s BIO lněným a olivovým olejem. Savon Noir čistí, ošetřuje a chrání povrchy, dodává jim lesk bez oplachu.

  • Výrobek je ekologický, obsahuje pouze rostlinná pěnidla a mýdlo.
  • Prostředek přátelský k životnímu prostředí, v přírodě snadno rozložitelný.

Použití: Rozpusťte 50 ml (dvě plná víčka přípravku) v 5 litrech studené nebo teplé vody. Umytý povrch není nutné oplachovat. Při větším znečištění nalijte trochu mýdla přímo na houbičku, kterou povrch vydrhnete.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě zasažení očí je ihned vypláchněte dostatečným množstvím vody a vyhledejte lékaře.

Certifikace: Ecocert Greenlife

99,8 % z celkového složení je přírodního původu.
Neobsahuje syntetická barviva, vůně, minerální oleje ani GMO.
Výrobek ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech - LAV.
Neobsahuje žádné složky pocházející ze zvířat, je vhodný pro vegetariány a vegany - VeganOK.

Vyrobeno ve Francii.

Složení: min. 30 % vody, 15 až 30 % mýdla získaného z rostlinných olejů (lněný a olivový), méně než 5 % jedlé sody, glycerín, konzervační látka (sodium hydroxymethylglycinate), tetrasodium glutamate diacetate, hydroxid draselný, karamel.

O značce Superclair

Pod značkou Superclair najdete čistě přírodní marseillská BIO mýdla na praní, tekuté gely na mytí rukou anebo BIO čisticí gely na úklid od francouzského výrobce Savonnerie de l´Atlantique. Doménou firmy je výroba přírodních mýdel, využívá při tom tradiční marseillské receptury, která se předává z generace na generaci. Veškerá výroba, včetně mýdlových základů, probíhá v továrně v Rezé, u Nantes, blízko francouzského pobřeží Atlantiku. Všechny produkty Superclair jsou čistě přírodní, přátelské k životnímu prostředí a snadno odbouratelné. Díky tomu značka obržela certifikát Ecocert.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: