Ulrich Prací gel na jemné prádlo

Značka: Ulrich
229 Kč / ks 22,90 Kč / 100 ml
Skladem

Ekologický prací gel vhodný také na vlnu, hedvábí a kůži - je šetrný k prádlu i pokožce. Balení 1 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologický prací gel na vlnu, hedvábí a kůži

Tekutý prací gel vhodný pro jemné prádlo, pro praní vlny, hedvábí a pratelné kůže. Oděvy šetrně čistí a ošetřuje. Obsahuje obzvlášť šetrné, praní aktivující látky z kokosového oleje, rostlinné mazlavé mýdlo a pravotočivou kyselinu mléčnou, která chrání před usazováním vodního kamene a vyrovnáná hodnotu pH. Je vyroben ze znovu obnovitelných surovin, bez palmového oleje a petrochemických látek. Jako všechny výrobky ULRICH odpovídá směrnicím německého Spolku pro ochranu zvířat.

Použití: 20 ml (dva uzávěry) na 2,5 kg suchého prádla pro všechny stupně tvrdosti vody. Dbejte také pokynů na praní uvedených na oblečení.
Obsah vystačí na cca 25 praček.

Výhody pracího gelu Ulrich natürlich na jemné prádlo:

  • čistí a ošetřuje vlnu, hedvábí a jiné jemné látky
  • vyroben  obnovitelných zdrojů
  • neobsahuje konzervační látky
  • bez petrochemických látek
  • přírodní kyselina mléčná zabraňuje usazování vodního kamene, není potřeba změkčovač
  • odpovídá směrnicím Německého spolku ochrany zvířat dermatologicky testováno s výsledkem „velmi dobrý“

Vhodný pro vegany.

Dle nařízení ES č.648/2004 o detergentech obsahuje:

  • 5-15 % aniontové povrchově aktivní látky
  • 5-15 % neiontové povrchově aktivní látky
  • <5 % mýdlo

Certifikát NATURE CARE PRODUCTS (EcoControl)

NCP standard stanovuje požadavky certifikovaných prostředků. Jedná se o prostředky, které slouží k čištění, údržbě a ochraně užitkových předmětů, rostlin, potravin a textilií.

NCP standard zahrnuje především prací a čisticí prostředky, textilní péči a péči o kůži. Protože na péči v širším pojetí se nelze dívat bez přihlédnutí k jejím účinkům na životní prostředí, stanovuje NCP standard požadavky ohledně složení a výrobních postupů v souladu s přírodou. Základem jsou normy EU-eko-VO 834/2007 a 889/2008.

Informace o nebezpečnosti: H 319: způsobuje vážné podráždění očí

Ulrich

Výhodou pracího a čistícího programu firmy ULRICH je jeho stavebnicový systém, jehož jednotlivé složky se doplňují. Vy si tak vyberete vždy jen ty části, které právě potřebujete (např. podle míry zašpinění prádla). Přípravky ULRICH jsou díky své vysoké koncentraci velmi úsporné v dávkování, vysoce účinné, nejsou testovány na zvířatech a jsou vyrobeny z obnovitelných přírodních zdrojů. Neobsahují fosfáty, tenzidy, optické zesvětlovače, umělé vonné látky, agresivní kyseliny, konzervační látky, plnidla, chlor, čpavek a jsou biologicky odbouratelné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: